Sucrette World

ODPOWIEDNIK AMOUR SUCRE - BEZ CENZURY

Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji na forum!
Sucrette World to nieocenzurowany odpowiednik gry Amour Sucre!
Możecie już poznać Lou, naszą przedstawicielkę, z którą będzie związany nadciągający konkurs - administracja sfinansuje także nagrody dla zwycięzców! Warto więc zaglądnąć do działu z aktualnościami!

Nie bójcie się pisać na forum!
Nie gryziemy! Naprawdę!

Ważne!

Niedawno został opublikowany nowy konkurs, o którym możecie poczytać w dziale "Konkursy". Posiada zarówno kategorię literacką, jak i plastyczną! Warto zajrzeć - może to Ty będziesz zwycięzcą, który otrzyma niesamowite nagrody od Administracji? Zapraszamy do wątku "The Adventures of Lou - reguły pierwszego konkursu"~!

#1 08-03-2013 07:23:25

Kaktus

Szpieg

Zarejestrowany: 08-03-2013
Posty: 3
Punktów :   

To wszystko wam się tylko śni~

Witam, witam. Jestem Julia, z innych for możecie mnie kojarzyć jako Juri, Mia, Julia. Nazywają mnie jednak; Julcia, Juluś, Andrzej, Marcin, Pani Pomarańczowa, Czekolada, Iśkowska, Budyń, Miód, Kaktus, Benia (Beniamina xD), Wampir, Glanowiec, Obojnaczek, Wiewióra, Rasta, Sherlock, Szeregowy, Taylor... Dość dużo przezwisk mam, nie powiem xD
No cóż, interesuję się:
Mangą, Anime, muzyką (to co mi wpadnie w ucho, jednak nie znoszę RnB czy Popu (no, oprócz Maroon 5 ^^)), do tego rysuję, mam dziwne pomysły na kręcenie filmów (ostatnio koleżanka nagrywała jak szłam ze sklepu i na środku chodnika tańczyłam Beautiful Target B1A4 xd), lubię tańczyć, nie powiem, kocham szukać filmików na YT xD, obrazków też xD, lubię wyzywać się z kumplami nawzajem, że jesteśmy idiotami, debilami, etc., kocham wręcz uświadamiać mojej przyjaciółce, że jest głupia. Lubię też na muzyce śpiewać arie operowe (xD), na plastyce, artystycznie zaklejać kolegę z ławki taśmą klejącą, na histori odwalać scenki z dawnych czasów xd
Tak, to chyba będzie wszystko, jednak jak są jakieś pytania, to proszę śmiało pisać xD

Ostatnio edytowany przez Kaktus (08-03-2013 07:24:03)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zareklamuj.pun.pl www.srk-madhuri.pun.pl www.jinchuurikiteam.pun.pl www.wspum.pun.pl www.diablo2anime.pun.pl