Sucrette World

ODPOWIEDNIK AMOUR SUCRE - BEZ CENZURY

Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji na forum!
Sucrette World to nieocenzurowany odpowiednik gry Amour Sucre!
Możecie już poznać Lou, naszą przedstawicielkę, z którą będzie związany nadciągający konkurs - administracja sfinansuje także nagrody dla zwycięzców! Warto więc zaglądnąć do działu z aktualnościami!

Nie bójcie się pisać na forum!
Nie gryziemy! Naprawdę!

Ważne!

Niedawno został opublikowany nowy konkurs, o którym możecie poczytać w dziale "Konkursy". Posiada zarówno kategorię literacką, jak i plastyczną! Warto zajrzeć - może to Ty będziesz zwycięzcą, który otrzyma niesamowite nagrody od Administracji? Zapraszamy do wątku "The Adventures of Lou - reguły pierwszego konkursu"~!

#1 09-02-2013 13:52:41

 Sophie

Administrator

Skąd: sprzed komputera
Zarejestrowany: 18-01-2013
Posty: 20
Punktów :   

Zatem pytam cię, kimże jesteś?

Witam wszystkich, którzy byli na tyle odważni, by pokusić się o spoglądnięcie na me oblicze. Przecież nie jest aż takie straszne, prawda? Wybaczcie, jeżeli kogoś nim przeraziłam, jednakże nic na nie nie poradzę.
     Jestem niewinną istotką, mieszkającą sobie na południu naszego malowniczego państewka. Mogę śmiało powiedzieć, że przy tym oślepiającym pudle, zwanym komputerem spędzam więcej czasu, niż z realnymi znajomymi. Niewielu jest takich, którzy ze mną wytrzymują, a tym którzy jeszcze nie uciekli bardzo dziękuję.
     Lubuję się w anime, jak zapewne niektórzy z was. Mam na koncie około 60-70 serii, co wcale nie jest jakimś ogromem. Na pierwszym miejscu listy od dawien dawna góruje tytuł "steins;Gate", który niezwykle przypadł mi do gustu. Przepadam za gatunkami fantasy, horrorami, thrillerami, kryminałami... Nie lubię pustych romasów, które od wieków przebiegają przy użyciu tego samego schematu.
     Jeżeli zapytasz zaś o księgi, odpowiem ci bez wahania, iż kategorie wcale zmianie nie ulegają. Moimi ulubionymi tytułami są między innymi "Wiedźmin", "Malowany Człowiek", "Uczennica Maga" i wszelkie dobre kryminały, z których nie potrafię wyłonić najlepszego. Czytuję także mangi, choć niezwykle rzadko, gdyż ich cena nie jest specjalnie niska. Widziałam około sześć tytułów i zdecydowanie wygrywała seria "Alicja w Krainie Serc", choć szczerze przyznam, że nie dałabym jej więcej niż 7/10.
     Z muzyki szczególnie przemawia do mnie symfoniczny metal, choć czasami sięgnę i po nieliczne utwory rockowe. Upodobałam sobie "Sabaton", "Within Temptation", "Nightwish", "Lunatica", "Guns N' Roses" i pojedyncze utwory innych zespołów.
     Jeżeli chodzi o ludzi... nie lubię person, które są dwulicowe, a takich znam już około ośmiu. Wiele? Cóż, sama nie wiem. Czasem muszę przebywać w towarzystwie osób, które rzecz kulturalnie ujmując, stosują "niecenzuralne znaki interpunkcyjne". Wiecie już o czym mówię, nieprawdaż? Zdaję sobie oczywiście sprawę, że czasem człowiekowi po prostu odruchowo coś się wymsknie w sytuacji kryzysowej, ale... Jeżeli co piątym słowem jest taki znaczek, to dziękuję bardzo za rozmowę z wspomnianą personą. A jeszcze, gdy jak w mym przypadku taki człek oznajmi, że chciałby zostać co najmniej twym przyjacielem to... ratujcie, ratujcie!
     Cóż jeszcze... moją pasją zdecydowanie jest pisanie opowiadań i rysowanie, jednakże o ile to pierwsze nawet dobrze mi wychodzi, to w drugim zdecydowanie jestem zupełnym beztalenciem... stop - bezumiejęciem ^^ Mimo owego faktu ciągle ćwiczę, bo wierzę, iż przyniesie to jakieś efekty. Moją zakałą zdecydowanie jest anatomia.
     To by było na tyle mego opisu... Drogi ludziu, zostaw wiadomość po sygnale. Biiip~!

Offline

 

#2 09-02-2013 19:07:14

Jednorozek

Moderator

41489142
Skąd: Wspaniałę miasto. Z metrem ;_;
Zarejestrowany: 05-02-2013
Posty: 3
Punktów :   
Na SF:: Domyśl się, Sherlocku ;_;

Re: Zatem pytam cię, kimże jesteś?

Ludź numero ichi odbiera sygnał i przechwytuje, chowając do pudełeczka z napisem "Schwytane" >.<

A więc, droga Sophie, Administratorko kochana, ja, Jednorożek, uosobienie plebsu i pospolitego mieszczaństwa witam Cię z otwartymi rękami w gronie no-lifów! Tak, tak, nazwana grupa charakteryzuje się lubym przesiadywaniem przy świecącym pudle, który nie jest paczką z fluorescencyjnymi żelkami~! Zmartwiona? Ja niestety bardzo ;\
Steins;Gate? Ja Ci mówię kobieto, choć kocham, bierz ty się za F/Z, jak Ci kiedyś powiadałam, bo tracisz niesamowite emocje, zatrzymujesz zbędne łzy i śmiech! Niemniej, wyjątkowa dobra produkcja znajduje się na szczycie sentymentalnych pozycji u Ciebie, oj tak! Twór to piękny, a dodatek specjalny tylko dodaje smaczku przed pełnometrażowym filmem, który bodajże ma wyjść w tym roku, tudzież następnym. Albo seria.
Never mind, w szczegółach jestem słaba.

Pozwolisz, ze spytam, czy jakiekolwiek inne anime przykuło Twoją uwagę?

Nie znam się na rysunkach, choć piąteczki z zajartów lecą jak olej na patelnie, tak moje umiejętności nie przekraczają podstawowych ^ ^


http://img23.otofotki.pl/obrazki/xv576_unicori.png

Offline

 

#3 11-02-2013 18:27:45

 Sophie

Administrator

Skąd: sprzed komputera
Zarejestrowany: 18-01-2013
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zatem pytam cię, kimże jesteś?

Uwaga, post zawiera spoilery!


Plebsu? A czemuż to? Proszę tak nie mówić i zasiąść z Sophie przy jednym stole. Ona naprawdę nie gryzie, a pazurki dziś obcinała!
     Jeżeli chodzi o "F/Z" to... dzisiaj miałam okazję ujrzeć ostatni odcinek tejże serii. Muszę przyznać, że ludzie tak zachwycający się "F/SN" i nie mający ochoty widzieć jego prequel'a... wiele tracą. W wersji o starszych czasach bohaterzy są oryginalniejsi, na scenie nie ma praktycznie chłopczyka z wolontariatu, a anime ukazuje nie tylko walki Arthurii, ale i wiele innych. Jedyne, cóż mi w "F/Z" nie przypadło do gustu to... ścieżki dźwiękowe i zakończenie. Muzyka według mnie wybitna nie była, a Saber, która rozpłynęła się w powietrzu... pozostawiła po sobie dziwną pustkę. Niemniej jednak seria jest zdecydowanie godna uwagi! Powiedz... czy jestem jedyną (tak jakoś przyszło mi do głowy po odczytania człeczych recenzji), która niezwykle polubiła Lancera? Trochę się jego wizerunek popsuł przy tejże śmierci, jednak Diarmuid i tak miał cierpliwość do swego mistrza, który jak dla mnie był mistrzem tylko z nazwy :_;
     Inne tytuły...? Z tychże lepszych widziałam "Death Note", "Chrno Crusade"... myślę, iż w czołówce ma szansę zaistnieć "Higurashi no naku koro ni" oraz "Code Geass"... Ostatnio widziałam "Sword Art Online" i o ile pierwsza połowa serii była doprawdy interesująca, to druga zmieniła się w sposób dla mnie negatywny.
     A jakie panienka by polecała, zacne serie~?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przymierzekrwihr.pun.pl www.radio-narew.pun.pl www.predorio.pun.pl www.avarone.pun.pl www.commandos.pun.pl