Sucrette World

ODPOWIEDNIK AMOUR SUCRE - BEZ CENZURY

Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji na forum!
Sucrette World to nieocenzurowany odpowiednik gry Amour Sucre!
Możecie już poznać Lou, naszą przedstawicielkę, z którą będzie związany nadciągający konkurs - administracja sfinansuje także nagrody dla zwycięzców! Warto więc zaglądnąć do działu z aktualnościami!

Nie bójcie się pisać na forum!
Nie gryziemy! Naprawdę!

Ważne!

Niedawno został opublikowany nowy konkurs, o którym możecie poczytać w dziale "Konkursy". Posiada zarówno kategorię literacką, jak i plastyczną! Warto zajrzeć - może to Ty będziesz zwycięzcą, który otrzyma niesamowite nagrody od Administracji? Zapraszamy do wątku "The Adventures of Lou - reguły pierwszego konkursu"~!

#1 08-02-2013 21:08:49

 ZeroM

Moderator

Chyba śnicie
Call me!
Skąd: Z Polskiej ziemi
Zarejestrowany: 18-01-2013
Posty: 5
Punktów :   

Ave wszystkim!

Hey wszystkim, którzy zaglądnęli tu, by mnie poznać. A ci, którzy nie chcą mnie poznać mówię jedno ,, Od teraz ziemniaki was nie lubią''.  Moje imię jest ściśle tajne, a ksywka jest zakazana dla tych, którzy nie chodzą ze mną do szkoły. Wiek to tylko liczba, a ta niczym się nie różni. Mam ileś tam lat, a urodziny w najgorszym dniu roku.
  Te osoby, które mnie znają tylko z widzenia myślą, że jestem normalny. Ci osobnicy, którzy znają mnie bliżej uważają mnie za zboczeńca i świra, a nie mogą mieć większej racji. Jednak nie jestem taką osobą, która nigdy nie tknęła żadnej książki. Uważam się za fana powieści fantasy i horror.
  Jeśli teraz myślicie, że jestem wariatem to się mylicie. Jestem powyżej wariata.
  Za to nie toleruje, gdy ktoś używa co chwila słów, które są zakałą języka polskiego, czyli przekleństw. Mimo, że mi też czasem się to zdarza, to nie robię tego w każdym zdaniu. Nie toleruje przemocy słownej i fizycznej (jeśli myślcie o tym co ja myślę, to też zaliczamy w tę kategorie). Jeśli tutaj będzie stosowana przemoc słowna, pocznę wszystkie środki, by ukarać agresora.
   Jestem uczniem pierwszej gimnazjum, ale mam aż nad to zajęć dodatkowych. Uważam, że mam zboczone poczucie humoru i moje skojarzenia rujnują innym światowy pogląd. Ale za to jestem towarzyski (tylko i wyłącznie przez internet) i miły dla innych, lecz czasem zdarza mi się być dla kogoś wrednym, buahhahaha. Jeśli przetrwacie ze mną rok, to dacie sobie rade w życiu. To tyle z wiadomości z których mogę się podzielić, na chwile obecną. Odmeldowuje się, Amen.

Offline

 

#2 08-02-2013 23:06:55

 Vinry

Przyczajony

Skąd: Tu i tam...
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 9
Punktów :   
Na SF:: Vinry

Re: Ave wszystkim!

Chwila, chwila, jakie amen! Pochwal no mi się tu, jakie książki są u ciebie z nalepką 'ulubione', albo których autorów cenisz najbardziej ^^ Ale już! x)
Dodatkowo ciekawi mnie twój gust muzyczny. Jakiś konkretny utwór? Artysta/zespół? Gatunek?
I co do przekleństw - całkiem się zgadzam. Nikt nie mówi dzisiaj piękną polszczyzną, ale są osoby, które zdrowo przeginają i czasem ma się ochotę zaszyć im usta albo wyrwać język. No okej, klnąć bardziej jeżeli jest się czymś wzburzonym, ale żeby co drugie słowo... Jak się mówi, co za dużo to i świnia nie zje.

Offline

 

#3 09-02-2013 10:04:58

 ZeroM

Moderator

Chyba śnicie
Call me!
Skąd: Z Polskiej ziemi
Zarejestrowany: 18-01-2013
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ave wszystkim!

Można by powiedzieć, że ja nie posiadam swych ulubionych autorów i książek. Lecz bardzo doceniam J.K. Rowling, Trudy Canavan (chociaż na chwile obecną przeczytałem jedną jej książkę), Rick Riodran. i Lauren Kate. A z książek można powiedzieć, że dwie, trzy książki o Harrym Potterze,  ,,Upadli'' i jej kontynuacje, Kronika Rodu Kane.
    Z muzyki można powiedzieć, że mam pomieszane ulubione zespoły, utwory. U mnie numerem jeden jest piosenka ,, Bring me to life'' i nigdy nie zmienię zdania. Z zespołów to lubię Linkin Park, Sabaton, Nightwish, nie cierpię jednego piosenkarza, czyli Justina Biebera. Dla mnie to zakała muzyki i powiedziałbym jeszcze jedno, ale nie mogę, gdyż moje wychowanie na to nie pozwala.
    A mnie interesuje twoje zdanie na temat ,,Zmierchu''. :3

Offline

 

#4 09-02-2013 17:13:56

 Vinry

Przyczajony

Skąd: Tu i tam...
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 9
Punktów :   
Na SF:: Vinry

Re: Ave wszystkim!

Trudy Canavan... Coś mi się obiło o uszy... Nie jest to przypadkiem rodzina kryminałów?
Hah, witam w klubie ;) Też nie mam zbyt dokładnie określonnego gustu, acz Linkin Park'a wielbię, prawie że ^^ I równnież zgadzam się co do Bieber'a! On, ta cała Miley Cirus plus Selena Gomez zostali na scenę wypuszczenii dziesięć lat za wcześnie. W sumie... W tym momencie wygryźli ich One Direction, co moim zdaniem jest tego najlepszym dowodem. Choć i ich sława nie będzie trwać długo.
Z 'Zmierzch'? W tym momencie jestem blisko chwycenia 'Draculi' w prawą rękę, a w lewą właśnie 'Zmierzchu', wyjścia na ulicę z krzykiem 'Precz z herezją!' i podpalenia tego drugieggo. Z jednej strony współczuję Meyer takiego wyobrażeniaa wampirów, a z drugiej z chęcią bym się z nią rozprawiła. A jak, to lepiej nie pisać. No poważnie, jak można tak znieważyć silne, zimne i bezwzględnie inteligentne istoty jak wampiry, sprowadzając je do poziomu tego, pożal się Panie Boże, Edłorda? Toć to grzech! Edward nie powinien... nie, on nie ma prawa do tego tytułu i idę o zakład, że każdy prawdziwy Nosferatu przewraca się w grobie, kiedy on i ci - o losie! Pożałowania godni - z 'Pamiętników Wampirów' zdobywają sławę, niszcząc wampirom reputację. Nie chcę ubliżać fanom, naprawdę. Ale za takie książki powinny być kary, a wszystkie egzemplarze palone.

Offline

 

#5 09-02-2013 18:17:29

 ZeroM

Moderator

Chyba śnicie
Call me!
Skąd: Z Polskiej ziemi
Zarejestrowany: 18-01-2013
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ave wszystkim!

Nie mam pojęcia, bo tak za bardzo się nie interesuje kryminałami. Zawsze idę na koniec i czytam kto popełnił zbrodnie.
Ja tam swoje dzieciństwo spędziłem na znoszeniu Hannah Montana (młodsza siostra), więc jej tak za bardzo nie lubię, ale piosenki fajne. I masz u mnie plusa za Biebera, ja tego gościa nie cierpię i uważam, że to *wymienia obraźliwe przymiotniki* Ja mam znajomą, która chce wyjść za Harry'ego, więc nie mam nic przeciwko im, bo mają fajne utwory. Ja nie znoszę czterech rodzajów książek, I. Romansy, które nie mają sensu, II. Romansy o wampirach, III. Gdzie główna postać lata w różne miejsca bez celu, IV. Gdzie główna postać jest w centrum uwagi wszystkich i wszyscy chcą go zabić (wyjątek Harry Potter). Przyznam się, że ,,Draculi'' nie czytałem, ale sądząc po twej reakcji, coś z nią nie tak. Ja tam nie mam nic do niej. W końcu pragnęła stworzyć książkę, która da jej sławę. A kto by tak nie chciał, miała pomysł, więc się na nim skupiła. Jedyna rzecz, która dobrze mi się wiąże z tą książką to parodia jej filmu ,,Wampiry i Świry''. A ta Bella to już jest całkiem idiotka, przez całą serie chce się stać wampirem i lata za Edłordem jak skąpiec za kasą na wędce. Pamiętniki Wampirów to normalnie lepsza wersja ,,Zmierzchu'', ale nie obeszło się bez zdewastowania potęgi wampirów. Ja bym narzucił grzywnę wysokości 1000000000 dolarów i obcięciem palców, by nic takiego więcej nie powstało.

Offline

 

#6 09-02-2013 18:57:42

Jednorozek

Moderator

41489142
Skąd: Wspaniałę miasto. Z metrem ;_;
Zarejestrowany: 05-02-2013
Posty: 3
Punktów :   
Na SF:: Domyśl się, Sherlocku ;_;

Re: Ave wszystkim!

M, jak na mój gust istnienie "Zmierzchu" jest nie tyle karalne, ile po prostu absurdalne. Nie mam kompletnie żadnych wątów do fabuły, postaci i w ogóle, sposobu pisania pani Mayer,  top już było, jest, a podejrzewam, że będzie także. Tylko czemu to ma taki rozgłos?! Czym to się różni od innych "bestsellerów", gdzie łatwo przewidzieć zakończenie przy czytaniu czwartego, tudzież piątego zdania? W ogóle, gdzie jest zabawa, niepewność rozwiązania akcji? Gdzie się podziała godność autorki?!

To tyle na temat wampirów. My się już znamy, więc z dezaprobatą patrzę na słowa dotyczące bycia zboczonym... Jesteś bardziej straszny, zUy i w ogóle, taki taki, no, ty już wiesz, jaki *nie, nie z podtekstem*, ale zboczony..? ._. Owszem, chwilami wyczuwam od ciebie ambicje na moje miejsce Zboka, jednak ja także się nie liczę w czołówce... Tak więc wiesz, jeszcze nie poznałeś paru osób, które by Ci pokazały, co to znaczy BY ZBOCZONYM.

Osobiście przez taką jedną istotę zaczęłam słuchać coverów Christiana Johansena *nie wszystkich, aczkolwiek te mniej hardcorowe są jak najbardziej uznawane przez takiego człeka jak ja za jedne z lepszych*,  Chiaki Ishikawa, Kalafina, Faylan, ONE OK ROCK, a także... Oj, przede wszystkim słucham japońskich tworów, jednak z anglojęzycznych już wspomniane "Bring me to life" znajduje się w słuchanych utworach, a także wszystko, co wyjdzie spod gitary i mikrofonu grupy o nazwie Skillet ;_;
Nie wiem, czy ktoś kojarzy..?


http://img23.otofotki.pl/obrazki/xv576_unicori.png

Offline

 

#7 09-02-2013 23:11:46

 Vinry

Przyczajony

Skąd: Tu i tam...
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 9
Punktów :   
Na SF:: Vinry

Re: Ave wszystkim!

Bracie mój i siostro moja, apeluję do was więc o zorganizowanie krucjaty w celu ucięcia Meyer obu rąk na wysokości pasa xD No, to tyle ^^

Jednorozku, masz u mnie plusa jak z Warszawy przez Moskwę do Tokio i 'wysokości' całego Uralu. Toż Kalafina i One Ok Rock to pozycje obowiązkowe ^^ A Skillet też dobra rzecz, oj bardzo dobra... W szczególności 'Monster', którego kocham *.*
ZeroM, widzę, że nie jestem osamotniona w uwielbieniu parodii tych niewydarzonych wampirzątek i niechęci do tanich romansideł. A tak jeszcze w temacie książek, czytałeś może 'Zmrok'? Jeśli nie - polecam. Również parodia 'Zmierzchu i trzyma poziom 'Wampirów i Świrów'. Choć nie będzie w niej Alicji z Krainy Czarów xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avarone.pun.pl www.przymierzekrwihr.pun.pl www.predorio.pun.pl www.commandos.pun.pl www.radio-narew.pun.pl